Nahrávky

Klikni sem pro vetsi fotku...

"Ziví"

 1. Zadek MP3
 2. Myslím na Tebe MP3
 3. Kráva na pousti MP3
 4. Houpací kreslo MP3
 5. Skoncíme v sobe (Narvan) MP3
 6. Holkou MP3
 7. Vetron MP3
 8. Vítr MP3

Cena: 150 Kc. CD lze objednát na dobírku (postovné ciní 50 Kc) ZDE.

Franta Sebák - kytara, vokál (1,2,6,8), Honza Belohlávek - housle, vokál (3,4), Libor Machu - kytara, vokál (3,4), zpev (7), Martin Meisel - basa, Robert Sebák - bicí, Tomás Dulík - klávesy, zpev, vokál (3,4), Eva Horáková - cello, Aneta Ricarová - housle, Michaela Kovalcíková - housle, Kristýna Palkovská - housle, Alena Strojilová - housle, Ivana Frajtová - housle, Ivana Kovalcíková - housle (prim), Katka Belohlávková - housle (prim), Jitka Gottfriedová - fotky pro obal.

Díky patrí také firme DISK Boskovice a panu Liboru Dvoráckovi za zápujcku prevodníku AD24, Jirkovi Suránovi, Petovi Svobodovi, Josefu Váchovi, Radku Svobodovi, Antonínu Kroseskovi, Romanu Machalovi, Rísovi Cernému a Gabre Sládkové.

O nahrávce

Prvotní motivací pro natocení tohoto CD byl Tomás Kocko, který si na nasich stránkách nasel MP3 z naseho prvního CD a velmi se mu zalíbily smycce z písnicky "Myslím na Tebe". I napsal nám, zda jsme neco takového schopni zahrát i nazivo a jestli bychom to nechteli zkusit v jeho poradu "Sesli se" na CT2. Rekli jsme mu samozrejme, ze schopní jsme a slíbili mu zivou nahrávku, která by to potvrdila. Nakoupili jsme proto nahrávací techniku, predelali nekolik písnicek do polohy "unplugged" a v srpnu roku 2000 udelali akci, jakou Slavicín jeste nevidel - po týdnu príprav a trech dnech zkousek s malým symfonickým telesem, slozeným z Honzových kamarádek a známých jsme odehráli koncert, který si muzete poslechnout na tomto CD.

Klikni sem pro vetsi fotku...

"HUP" (puvodne demo)

 1. Holkou MP3
 2. Frýdek MP3
 3. Kráva na pousti MP3
 4. Holý vrch MP3
 5. Bezky MP3
 6. Myslím na Tebe MP3
 7. Horymír MP3
 8. Vetron MP3
 9. Zustan MP3

Cena: 150 Kc. CD lze objednát na dobírku (postovné ciní 50 Kc) ZDE.

Franta Sebák - kytara, vokál (9), Honza Belohlávek - housle a smycce, Libor Machu - kytara, zpev (2, 8), Martin Meisel - basa, Robert Sebák - bicí, Tomás Dulík - klavír, klávesy, zpev, Jana Sebáková - vokály (1, 5, 8), Jitka Gottfriedová - vokály (5), fotky pro obal, Lenka Dulíková - vokály (5), Karel Prikryl - alt saxofon (2), Pavel Hrabovský - foukací harmonika (9), Michal Bliznák - návrh obalu, pomoc pri nahrávání. Díky patrí také Jirkovi Suránovi, Petovi Svobodovi a nasim rodinám.

O nahrávce

Nahrávání tohto CD bylo zahájeno o vánocních prázdninách roku 1998. Protoze jsme nemeli peníze na studio a také v kapele prevládal názor, ze vzhledem k malým zkusenostem by výsledek nahrávání ve studiu stejne nebyl odpovídající vlozeným prostredkum, rozhodli jsme se vyrobit tuto demo nahrávku svépomocí. K danému zámeru poslouzil Tomuv pocítac, mikrofony pujcené od Petra Svobody a mix za 8000 Kc. Pres pocátecní technické problémy se toto resení ukázalo jako schudné a ve zkusebne bylo proto vystaveno improvizované studio. Puvodní idea dokoncit nahrávku do konce vánocních prázdnin se ukázala jako velmi nerealistická, protoze veskeré práce bezely vetsinou pouze pres víkend (Tomás a Honza jsou pres týden v Brne, Libor v práci). A protoze nás cas netlacil, posunulo se dokoncení CD az hluboko do roku 1999.