Nahrávky

Klikni sem pro vetsi fotku...

"Živí"

 1. Zadek MP3
 2. Myslím na Tebe MP3
 3. Kráva na poušti MP3
 4. Houpací křeslo MP3
 5. Skončíme v sobě (Narvan) MP3
 6. Holkou MP3
 7. Větroň MP3
 8. Vítr MP3

Cena: 150 Kč. CD lze objednát na dobírku (poštovné činí 50 Kč) ZDE.

Franta Šebák - kytara, vokál (1,2,6,8), Honza Bělohlávek - housle, vokál (3,4), Libor Machů - kytara, vokál (3,4), zpěv (7), Martin Meisel - basa, Robert Šebák - bicí, Tomáš Dulík - klávesy, zpěv, vokál (3,4), Eva Horáková - cello, Aneta Řičařová - housle, Michaela Kovalčíková - housle, Kristýna Palkovská - housle, Alena Strojilová - housle, Ivana Frajtová - housle, Ivana Kovalčíková - housle (prim), Katka Bělohlávková - housle (prim), Jitka Gottfriedová - fotky pro obal.

Díky patří také firmě DISK Boskovice a panu Liboru Dvořáčkovi za zápujčku převodníku AD24, Jirkovi Šuráňovi, Peťovi Svobodovi, Josefu Váchovi, Radku Svobodovi, Antonínu Kroseskovi, Romanu Machalovi, Ríšovi Černému a Gabře Sládkové.

O nahrávce

Prvotní motivací pro natočení tohoto CD byl Tomáš Kočko, který si na našich stránkách našel MP3 z našeho prvního CD a velmi se mu zalíbily smyčce z písničky "Myslím na Tebe". I napsal nám, zda jsme něco takového schopni zahrát i naživo a jestli bychom to nechtěli zkusit v jeho pořadu "Sešli se" na ČT2. Řekli jsme mu samozřejmě, že schopní jsme a slíbili mu živou nahrávku, která by to potvrdila. Nakoupili jsme proto nahrávací techniku, předělali několik písniček do polohy "unplugged" a v srpnu roku 2000 udělali akci, jakou Slavičín ještě neviděl - po týdnu příprav a třech dnech zkoušek s malým symfonickým tělesem, složeným z Honzových kamarádek a známých jsme odehráli koncert, který si můžete poslechnout na tomto CD.

Klikni sem pro vetsi fotku...

"HUP" (původně demo)

 1. Holkou MP3
 2. Frýdek MP3
 3. Kráva na poušti MP3
 4. Holý vrch MP3
 5. Běžky MP3
 6. Myslím na Tebe MP3
 7. Horymír MP3
 8. Větroň MP3
 9. Zůstaň MP3

Cena: 150 Kč. CD lze objednát na dobírku (poštovné činí 50 Kč) ZDE.

Franta Šebák - kytara, vokál (9), Honza Bělohlávek - housle a smyčce, Libor Machů - kytara, zpěv (2, 8), Martin Meisel - basa, Robert Šebák - bicí, Tomáš Dulík - klavír, klávesy, zpěv, Jana Šebáková - vokály (1, 5, 8), Jitka Gottfriedová - vokály (5), fotky pro obal, Lenka Dulíková - vokály (5), Karel Přikryl - alt saxofon (2), Pavel Hrabovský - foukací harmonika (9), Michal Bližňák - návrh obalu, pomoc při nahrávání. Díky patří také Jirkovi Šuráňovi, Peťovi Svobodovi a našim rodinám.

O nahrávce

Nahrávání tohto CD bylo zahájeno o vánočních prázdninách roku 1998. Protože jsme neměli peníze na studio a také v kapele převládal názor, že vzhledem k malým zkušenostem by výsledek nahrávání ve studiu stejně nebyl odpovídající vloženým prostředkům, rozhodli jsme se vyrobit tuto demo nahrávku svépomocí. K danému záměru posloužil Tomův počítač, mikrofony půjčené od Petra Svobody a mix za 8000 Kč. Přes počáteční technické problémy se toto řešení ukázalo jako schůdné a ve zkušebně bylo proto vystavěno improvizované studio. Původní idea dokončit nahrávku do konce vánočních prázdnin se ukázala jako velmi nerealistická, protože veškeré práce běžely většinou pouze přes víkend (Tomáš a Honza jsou přes týden v Brně, Libor v práci). A protože nás čas netlačil, posunulo se dokončení CD až hluboko do roku 1999.