Novinky

Zde jsou k nalezení události ze života kapely:

4. dubna 2004: Novinek je více než času na aktualizaci webu, nicméně po několika urgencích z různých stran dáváme k dobru alespoň nové termíny našich koncertů.

29. listopadu 2003: Fotky z křestu našeho nového CD "Levitaj" jsou zde.

21. listopadu 2003: Informace o křtu našeho nového CD "Levitaj" jsou na této stránce.

12. září 2003: Vzhledem k pádu webserveru, na kterém máme hosting, ztratily se všechny novinky i zprávy a vlastně celý web. Poučení plyne: žijme opravdově, na virtuální realitu kašleme .

31. března 2003: Rozjíždíme projekt Levitaj. Levitaj bude HUP se zpěvačkou a dechy, a pod touto značkou zcela určitě spatří světlo světa naše další CD. Levitaj znamená v esperantu "vyzdvižení", kromě toho je to krásně valašsky a vůbec všem se nám to líbí. V průběhu příštího týdne budou spuštěny nové WWW stránky - www.levitaj.com

26. března 2003: Na www.levitaj.com jsou fotky z akce ASPM + HUP + Rudé Kostry 15.3.
Jinak děkujeme všem návštěvníkům včerejší akce v Golemu, bylo to super!

26. března 2003: Na www.unart.cz jsou fotky z akce ASPM + HUP + Rudé Kostry 15.3.
Jinak děkujeme všem návštěvníkům včerejší akce v Golemu, bylo to super!

2. února 2003: V sekci "Fotky" jsou čerstvé fotky z nahrávání nového CD (máme pro něj 3 pracovní názvy - "Už", "Ledy tají" a "Levitaj" (v esperantu to znamená "vyzdvižení, pozdvižení").

15. ledna 2003: Tak, bicí a basa už jsou nahrané, o víkendu přijdou na řadu dechy a poslední víkend v lednu pak smyčce. Bude to dobré!

20. prosince 2002: Jestli se vám zdá, že se tady na webu vůbec nic neděje (jak říká Honza, web is dead), tak je to proto, že momentálně směřujeme své snahy jinam, a to do nahrávání našeho CD. Sice se na to vymlouváme už dlouho, ale ve skutečnosti opravdu nahrávat budeme až po 24.12., protože Baja a Robert dosud nemohli dostat dovolenou - oba teď dělají v hudebninách BdDey, takže buď může jeden nebo druhý, ale nikde ne oba.

31. červenec 2002: Festiválek už je za nama, fotky najdete na www.unart.cz. Jináč termíny našich dalších koncertů jsou na stránce "Koncerty"

11. červenec 2002: Včera jsme dodělali další novou písničku, bude se jmenovat asi "Co se všechno může stát" a je o ... reinkarnaci. Poprvé ji vyzkoušíme na festiválku, stejně jako další 3 nové věci "Půl páté", "Moře v Čechách" a "Drahá". Ostatní novoty asi ještě nebudem riskovat.

8. červenec 2002: Tak se podařilo neuvěřitelné - Robert si našel práci ve Slavičíně, dneska dal ve Zlíně výpověď, takže už nebude jezdit po celé republice a my konečně, po dvou letech, můžeme začít normálně zkoušet. Děkovné dopisy za toto dobrodiní můžete posílat firmě AG Staving.

Starší zprávy >>>